Love

Gelinlik Tercihimizde İç Çamaşırı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Düğün alışverişleri hepimizin bildiği gibi çok yoğun geçer mobilyasından, beyaz eşyasına, halısından, perdesine, gelinlikten, çeyiz alışverişine kadar eksikler son dakikaya kadar bitmez. Bütün bu ince detaylar herşeyin mükemmel olması içindir. Ancak bir ince detay vardır ki özellikle düğün günü herkesin gözleri sizde olacağı için gelinlik seçimi bir kadının en büyük hayali ve en önemli sürecidir. İşte bu devre de bu isin duayeni yeşim gelinlik gelmektedir. Daha sonra gelin hanımın o günkü iç rahatlığını sağlamak içinde bizler devreye girmekteyiz. Peki, seçim yaparken nelere dikkat etmeliyiz? İşte bu sorunun cevabı gelinlik modeliniz nasıl olacaktır sorusunun içerisinde yatmaktadır.

Gelinlik modelimiz straplez , sırt dekolteli veya göğüs dekolteli, vs .. ?

Tercihiniz ne olursa olsun ilk dikkat etmeniz gereken şey o gün sizin rahatlığınız olmalıdır. Çünkü o gecenin yıldızı sizsiniz ve herkesin gözü sizde olacak bu nedenle sırf görüntüsünden kaynaklı aldığınız rahatsız edici iç çamaşırı o gün sizin gününüzü mahvedebilir. Bu nedenle gelinliğinizin modeline göre iç çamaşırı seçmeniz size rahatlık sağlayacaktır. Özellikle, straplez gelinlik için; iki parçalı özellikle küçük göğüslü iseniz tam dolgulu straplez sütyen takım olabilir veya straplez korse özellikli ve toparlayıcı balenleri bulunan yine bustiyer tercih edebilirsiniz. Sırt dekolteliler için (büyük göğüsler için problem olabilir) sadece göğüs ucu kapatıcı ile günü kurtarabilirsiniz. Göğüs dekolteli gelinlik modellerinde ise özellikle göğüs kısmı v şeklinde gelen ve lazer kesimli sutyen kullanmanız hem göğüslerinizi toparlamaya hem de gün içerinsin de sizin rahat etmenize kolaylık sağlayacaktır. Bu arada mutlaka gelinlik provalarınız da iç çamaşırı ile prova etmenizi tavsiye ederim çünkü o günkü problemleri daha erkenden müdahale etme fırsatımız olacaktır. Diğer bir konu ise çorap seçimi özellikle gelinlik altına giyilen jartiyer çorabı artık gelenek haline gelmiştir ancak hiç kullanmamış biri için bu problem yaratabilmektedir. Bu nedenle gelinlik içerisine giyilecek olan jartiyer çorabınızı iki gün öncesinden deneyerek kendinizi prova edebilirsiniz. Baktınız rahatsız edici süper ince parlak sahra rengi külotlu çorap sizin kurtarıcınız olacaktır. Ancak bu çoraplardan alırken üçerli almayı unutmayın çünkü gün içerisinde kaçma tehlikesi olduğunu unutmayınız J

Bu süreçler içerisinde Kocabey Mağazaları olarak sizin her anınızda yer almaktan ve sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktayız.

Teşekkürler

Mağazalar Müdürü

Hasan Koca

https://www.kocabey.com.tr/

https://www.instagram.com/kocabey_magazacilik/Love

Online Randevu Al