Love

Düğünüze Dans İle Renk Katın...

Günümüzde değişen bir çok şeyin yanında ihtiyaçlarımızdaki farklılıklarını da ekleyebiliriz.Düğün dansları da bunlardan biridir.
Düğünlerde çiftlerin aralarındaki sevgiyi gösterebileceği en iyi yol danstır ve Dans ile hayatlarındaki en güzel günü süsleyebilir ve herkesin zihninde unutulmaz bir sahne bırakabilirler.
Hangi Dans türü?
Çiftler dans etmek istediklerinde bir araştırma içerisine girerler dans türüne karar verirken en önemli nokta kendi tarzlarına uygun dans türü ve müziğini seçmeleridir çünkü seçtikleri türde dans ederken bütünleşmeliler ve o ruhu yansıtmalarıdır.Birçok çeşit dans türü vardır yabancı, yöresel, hareketli ve yavaş gibi sınıflandırılır.Doğru tercih yapabilmek ve bir çok konuda yardım almak için ise bir Dans Kursu ile iletişime geçmek gerekir.Genelde tercih edilen türler Tango, Vals, Rumba, Zeybek Çeşitleridir.Birçok tür vardır çiftler kendilerini nasıl ifade ekmek isterse yeterli eğitimle diğer türlerde de dans edebilir bunların bazıları da Salsa, çaça ve twist gibi türelerdir.

Dans Müziği Seçimi
Genelde çiftlerin beğendiği ortak bir müzik olur o müziğe uyumlu bir koreografi seçilen tür ile oluşturulur.Çiftlerin müzikleri bazı branşlara uymayabilir bu durumlarda o branşın müziklerinden seçilebilir.Dans eğitmenleri bu konuda yardımcı olacaktır.Bu durumlarda kendi müziklerini Pasta Kesimde kullanmaları da ayrıca iyi bir alternatif olacaktır. 
Gelinlik Seçimi
Gelinliğiniz seçeceğiniz dans türü ve hareketlerinde sizi kısıtlayabilir.Dansa birkaç ay öncesinde başlamanız size bu konuda da faydalı olacaktır.Gelinliğinizi sergileyeceğiniz 

http://www.romeodansokulu.com/

https://www.instagram.com/romeodansokulu/
Love

Online Randevu Al