Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1
Petal 1

Markamız

Hakkımızda : Egelin bir Yeşim Gelinlik kuruluşu olup 01 Mart 2015 tarihinde kapılarını müşterilerine açtı. Bizler, Yeşim Gelinlik markasından aldığımız güven ile egelini kurduk.

Yeşim Gelinliğin gelenekçi yapısı ve 23 yıllık tecrübesi ile Egelinin yenilikçi duygusu ve heyecanı bir araya geldi. Bu sayede Gelinlik ve aksesuarları, abiye, bindallı ve damatlık satışlarına yeni bir ivme kazandı.

Egelin markası Kayseri’de her zaman ilkleri gerçekleştirdi. Öyle ki White One Pronovias, Jovani ve Tarık Ediz başta olmak üzere birçok dünya markasının en özel kreasyonlarını ilk kez müşterilerinin beğenisine sunmanın gururu ve mutluluğunu yaşadı.

Bugün ise Kayseri dışında Sivas, Yozgat, Nevşehir ve Niğde illerinden düğün alışverişi için gelen müşterilerine modanın başkentliğini yapmaktadır.

Özel tasarım gelinlikler, eşsiz abiyeler, rengârenk nişanlıklar ve saray düğünlerini kıskandıracak güzellikte kaftan ve bindallı ürünleri ile müşterileri mutlu ve memnun etmeye devam etmektedir.

Misyonumuz : Düğün yapmanın ve mutlu bir yuva kurmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Egelin ailesi olarak müşterilerimizin mutluluğuna katkı sağlamak için varız. Bizler, gelinlik ve aksesuarları, abiye, bindallı ve damatlık satışı ile hayallerinizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz : Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla gelinlik ve aksesuarları, abiye, bindallı ve damatlık ürün satışında Kayseri ve çevre illerde sektörün lideri olmak.
Love

Online Randevu Al